Oxybrazja

Oxybrazja to rodzaj peelingu gdzie czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza, emitowany pod ciśnieniem przez urządzenie.

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia Mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Podczas zabiegu wykonywane są mikro nakłucia i to one odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest jednym z najbardziej skutecznych nieinwazyjnych metod odmładzania skóry. Jest alternatywą do nieprzyjemnych odczuć jakie towarzyszą mezoterapii igłowej.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa to stopniowe, kontrolowane złuszczanie naskórka. Intensywność, głębokość złuszczania są oceniane i dobierane indywidualnie co czyni mikrodermabrazję diamentowa metodą bardzo bezpieczną.

Zamykanie naczynek – Lamprobe

Zamykanie naczynek oraz usuwanie zmian skórnych metodą radiotermolizy Lamprobe – unikalne, przełomowe urządzenie do nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów zamykania naczynek krwionośnych, usuwania włókniaków, plam de Morgana i wielu innych nieprawidłowości skórnych.

Eksfoliacja kwasami

Eksfoliacja kwasem migdałowym +PHA
Zapewnia działanie antybakteryjne i sebostatyczne – przyśpiesza gojenie wyprysków trądzikowych, zmniejsza łojotok i błyszczenie skóry, złuszcza, wygładza i poprawia strukturę naskórka, zmniejsza rozszerzone pory.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na bezbolesnym, głębokim oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków.

Manicure

Zapraszamy na klasyczny manicure  jak również na manicure hybrydowy Shellac, który utrzymuje się nawet do 3 tygodni.

Pedicure Kosmetyczny

Pedicure kosmetyczny obejmuje: skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie skórek, usunięcie zrogowaceń z części podeszwowej stopy

Pielęgnacja dłoni

Manicure, Zabieg parafinowy na dłonie (peeling,maska,parafina)

Pielęgnacja oprawy oka

Henna brwi i rzęs, Regulacja brwi woskiem / pęsetą

Depilacja woskiem

Wąsik, broda, pachy, bikini - linia, nogi, łydki, ramiona, przedramiona, plecy, klatka piersiowa
NIE WYKONUJEMY ZABIEGÓW DEPILACJI BIKINI U MĘŻCZYZN!

Zabiegi

ZABIEG ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA SNAILMED

ZABIEG KOLAGENOWY ATELOCOLAGEN Z EFEKTEM „BABY SKIN”

POWER OF NATURE