ZABIEG KOLAGENOWY ATELOCOLAGEN Z EFEKTEM „BABY SKIN”

Doskonały zabieg przynoszący ulgę dla każdej cery suchej i wrażliwej, cery z oznakami przedwczesnego starzenia oraz stresem oksydacyjnym (UV,smog,spaliny,dym papierosowy).

Dla osób potrzebujących poprawienia jędrności skóry , również z drobnymi zmarszczkami, wysuszonej skóry osób nadużywających opalania, jak i od klimatyzacji.

Dzięki zabiegowi przy użyciu tak wspaniałych produktów skóra jest oczyszczona,dogłębnie i długotrwale nawilżona, dotleniona ,rozświetlona, znowu odzyskuje swój blask i zdrowy wygląd.

Skóra po zabiegu staje się gładka i miękka w dotyku jak u dziecka, wyraźnie widać spłycenie zmarszczek.

Zaawansowane formuły ciekłokrystaliczne wzbogacone o atelokolagen, potrójny kwas hialuronowy oraz składnikami z mórz i oceanów - fitoplanktonem i morską wodą głębinową.

Technologia ciekłokrystaliczna gwarantuje najwyższą kompatybilność ze skórą, nie wspominając już o wspaniałym delikatnym zapachu białych kwiatów pomarańczy, bergamotki i cyklamenu podnoszące komfort podczas zabiegu.

Zaleca się jako kurację ,wykonywanie 4-6 zabiegów raz w tygodniu , bądź też jednorazowo jako podstawowy zabieg nawilżający.